O nás

Kdo jsme?
Tomáš a Jana. Jsme mladí lidé (myšlením určitě), kteří mají společné zájmy. Bydlíme v Lochkově, což je malá městská část v Praze. Přestože to je pořád „město“, tak charakterem je to blíže vesnici. No, a protože oba nejsme z Prahy, tak jsme zde moc a moc spokojeni. Jako náplavám z menšího města resp. vesnice nám zde život velmi vyhovuje.

Co nás baví?
Spousta věcí… V současné době se naplno věnujeme běhu a včelaření. A taky máme psa. Erdelteriéra Tondu. Na další případné zájmy a koníčky již moc času nezbývá a tak nic nového nechceme rozjíždět.

Proč běh?
Jako spousta dalších jsme již od mládí sportovali. Běh je nedílnou součástí většiny sportů. Poznali jsme se sice na kole, ale již třetí rande jsme proběhali. Janě totiž vypadl člen z firemní týmové štafety den před PIMem. A tak mi „jako zoufalá“ zavolala a já ji „jako zachránil“ . Chodili jsme spolu  a tak trochu i běhali. Příchodem turisticky založeného erdelteriéra Toníka do rodiny se běh stal naším hlavním sportem. A dá se říci, že nás to baví pořád hodně. Dokonce možná víc a víc. V poslední době jsme trochu propojili běh s turistikou, a protože se můžeme pohybovat rychleji, tak to není tak časově náročné.

Proč včely?
Včelaření jsme tak trošku zdědili. Tomáš včelařil se svým dědou a poté tátou tak trochu od mládí. A pak když přišel čas, jsme se toho ujali. Nyní budeme začínat třetí sezonu! Našli jsme si pro sebe označení intuitivní včelaři a zjišťujeme, že úspěšně včelařit se dá i v Praze.

Proč pes?
Protože Jana od malička chtěla erdelteriéra. Tak ho máme. A není to „Dášenka“!

Proč beerunner.cz?
Protože jsme dospěli k závěru, že chceme něco sdělit světu. O tom co děláme, jak to děláme. A název stránky by měl asi korespondovat s obsahem. Tak uvidíme, jak se nám to bude dařit.